Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
v
v

Změny v rozvrhu Wednesday 22. 3.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
5.A Lyž Lyž Lyž Lyž Lyž Lyž Lyž Lyž Lyž Lyž
5.B Lyž Lyž Lyž Lyž Lyž Lyž Lyž Lyž Lyž Lyž
1.H Lyž Lyž Lyž Lyž Lyž Lyž Lyž Lyž Lyž Lyž
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Burian Luděk - - - - - - - - - -
Blehová Lenka - - - - TučM - - - - -
Břízová Blanka - -
Burianová Zuzana - HrdI DloS .. - .. - - - -
Höbeltová Šárka - - - MilJ Vol KvíI .. - - -
Holešínský Jaroslav .. BlaG - - .. - - - -
Holešínský Michal - .. Kyc .. - Ště .. - - -
Koberová Lenka - HorE BříB MotI - - - - - -
Machatý Přemysl - .. - StřN ChlG EliI - - - -
Pačovská Ludmila - - JelS - DloS RycA - - - -
Střídová Zuzana - - - - Zvo .. .. - - -
Tučková Marcela .. .. -
Vašíčková Radka - .. ČerR .. - MatM .. - - -
Vlasáková Alena - .. .. - - .. .. - - -
Žák Daniel - - - - - Vích .. - - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Bílková Jana
4 odpadá A1 5.B (J12) zrušeno
5 Jídelna  
Blatná Gabriela
1 odpadá D 5.B zrušeno
2 supl. (HolJ) Tv 3.B (Chl) T4
Břízová Blanka
2 supl. (KobL) Tv 1.A (Dív) T1
Čermáková Renata
2 supl. (VašR) Z 4.A Br
Dlouhá Silvie
2 spojeno (BurZ) Nn 1.B (J22) 404
3 odpadá N2 5.B (J21) zrušeno
4 Kabinet  
Eliášová Ivana
5 supl. (Mac) F2 4.F (J21) J2
6 odpadá Fy 5.A zrušeno
Horáková Eva
1 Sborovna  
1 odpadá M 5.A zrušeno
Hrdinková Ivana
1 Sborovna  
Chlandová Gabriela
4 supl. (Mac) F2 7.A (J21) J2
5 výměna >> Ch 5.B (S1) na 15.3. 5. hod
Jelínková Simona
2 supl. (PačL) Tv 3.B (Dív) T3
4 odpadá A1 5.B (J11) zrušeno
Kmoníčková Zuzana
5 navíc Eh 1.F (Eh2) Pv
6 navíc Eh 1.F (Eh2) Pv
Kvíderová Ivana
5 spojeno (HöbŠ) N2 3.B (J22)+ 203
Kycl Pavel
2 supl. (Hol) Tv 1.A (Chl) T2
4 odpadá M 1.H zrušeno
Matyášová Marie
5 supl. (VašR) Z 3.A 204
Mazurová Lucie
3 odpadá C 1.H zrušeno
Miletínová Jitka
3 spojeno (HöbŠ) A1 6.B (J11) 304
Motyčková Iveta
3 supl. (KobL) Bi 3.B 203
4 odpadá Bi 5.A zrušeno
Pražanová Daniela
2 odpadá Bi 1.H zrušeno
Ragoubi Michaela
4 změna A1 2.A (J12) Vt3
Rychlíková Alice
5 supl. (PačL) Tv 2.A (Dív) T1
6 výměna >> Bi 5.B (S1) na 15.3. 6. hod
Střídová Nela
3 spojeno (Mac) F2 8.A (J21) J4
Štěpánek Martin
5 supl. (Hol) D 8.A 109
Tučková Marcela
4 spojeno (BleL) I 1.B (S1) Vt2
Vacková Olga
5 navíc Ev 1.F (Ev) 412
6 navíc Ev 1.F (Ev) 412
Vícha Vladimír
5 supl. (Žák) Tv 2.A (Chl) T2
6 výměna >> Fy 5.B (S2) na 15.3. 6. hod
Volejník Milan
1 odpadá Iv 1.H (S2) zrušeno
4 supl. (HöbŠ) D 1.A 405
Zvolánek Petr
4 spojeno (StřZ) Bi 6.A (S1) Fr
Změny v rozvrzích tříd
1.A
2 Tv Dív T1 supluje BříB (KobL)
2 Tv Chl T2 supluje Kyc (Hol)
4 D 405 supluje Vol (HöbŠ)
1.B
2 Nn J22 404 spojí DloS (BurZ)
4 I S1 Vt2 spojí TučM (BleL)
2.A
4 A1 J12 Vt3 změna RagM
5 Tv Chl T2 supluje Vích (Žák)
5 Tv Dív T1 supluje RycA (PačL)
2.B
6 Tv Chl odpadá (Hol)
6 Tv Dív odpadá (VašR)
3.A
5 Z 204 supluje MatM (VašR)
3.B
2 Tv Dív T3 supluje JelS (PačL)
2 Tv Chl T4 supluje BlaG (HolJ)
3 Bi 203 supluje MotI (KobL)
5 N2 J22 203 spojí KvíI (HöbŠ)
5 N2 J21 odpadá (BurZ)
4.A
2 Z Br supluje ČerR (VašR)
4.B
1 Z odpadá (Hol)
5.A
1 M odpadá (HorE)
2 C odpadá (BlaG)
3 Tv Chl odpadá (Hol)
3 Tv Dív odpadá (VašR)
4 Bi odpadá (MotI)
5 Ch odpadá (RycA)
6 Fy odpadá (EliI)
0. - 9. les. Lyžařský kurz
5.B
1 D odpadá (BlaG)
2 M odpadá (TučM)
3 N2 J21 odpadá (DloS)
3 N2 J22 odpadá (BurZ)
4 A1 J12 odpadá (BílJ)
4 A1 J11 odpadá (JelS)
5 Fy S2 výměna >> na 15.3. 5. hod
5 Ch S1 výměna >> na 15.3. 5. hod
6 Fy S2 výměna >> na 15.3. 6. hod
6 Bi S1 výměna >> na 15.3. 6. hod
0. - 9. les. Lyžařský kurz
1.F
1 F2 J22 odpadá (Mac)
5 Eh Eh2 Pv navíc KmoZ
5 Ev Ev 412 navíc VacO
6 Ev Ev 412 navíc VacO
6 Eh Eh2 Pv navíc KmoZ
1.H
1 Iv S1 odpadá (TučM)
1 Iv S2 odpadá (Vol)
2 Bi odpadá (PraD)
3 C odpadá (MazL)
4 M odpadá (Kyc)
5 Eh Eh2 odpadá (KmoZ)
5 Ev Ev odpadá (VacO)
6 Eh Eh2 odpadá (KmoZ)
6 Ev Ev odpadá (VacO)
0. - 9. les. Lyžařský kurz
6.A
4 Bi S1 Fr spojí Zvo (StřZ)
6 Bi odpadá (StřZ)
6.B
3 A1 J11 304 spojí MilJ (HöbŠ)
2.H
6 Z odpadá (Žák)
7.A
1 Tv Chl odpadá (HolJ)
1 Tv Dív odpadá (VašR)
4 F2 J21 J2 supluje ChlG (Mac)
5 Nk Nk2 odpadá (VlaA)
6 Nk Nk2 odpadá (VlaA)
7.B
5 Nk Nk2 odpadá (VlaA)
6 Nk Nk2 odpadá (VlaA)
3.F
5 Nk Nk2 odpadá (VlaA)
6 Nk Nk2 odpadá (VlaA)
3.H
5 Nk Nk2 odpadá (VlaA)
6 Nk Nk2 odpadá (VlaA)
8.A
3 F2 J21 J4 spojí StřN (Mac)
5 D 109 supluje Ště (Hol)
6 A1 J11 odpadá (HöbŠ)
8.B
1 NkII Nk4 odpadá (VlaA)
2 NkII Nk4 odpadá (VlaA)
4.F
1 NkII Nk4 odpadá (VlaA)
2 NkII Nk4 odpadá (VlaA)
5 F2 J21 J2 supluje EliI (Mac)
4.H
1 NkII Nk4 odpadá (VlaA)
2 NkII Nk4 odpadá (VlaA)
5 Tv Dív odpadá (StřZ)
5 Tv Chl odpadá (HolJ)
Pedagogický dohled u třídy:
5.A
Hodina: 0. - 9. les., Učitel: Koberová Lenka, Pačovská Ludmila, Střídová Zuzana
5.B
Hodina: 0. - 9. les., Učitel: Vašíčková Radka, Žák Daniel
1.H
Hodina: 0. - 9. les., Učitel: Burian Luděk, Burianová Zuzana, Holešínský Michal