Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Čtvrtek 21.6.2018
Nepřítomné třídy0123456789
1.ATrhTrhTrhTrhZrušZrušZrušZruš
1.BTrhTrhTrhTrhZrušZruš
2.ATrhTrhTrhTrhZrušZruš
2.BTrhTrhTrhTrhZrušZruš
3.ATrhTrhTrhTrhZrušZrušZrušZruš
3.BTrhTrhTrhTrhZrušZruš
4.AZrušTrhTrhTrhTrhZrušZruš
4.BZrušTrhTrhTrhZrušZrušZruš
5.AZrušTrhTrhTrhZrušZrušZrušZruš
5.BZrušTrhTrhTrhZrušZruš
1.FZrušTrhTrhTrhZrušZrušZrušZruš
1.HZrušTrhTrhTrhZrušZruš
6.AZrušTrhTrhTrhZrušZrušZrušZrušZruš
6.BZrušTrhTrhTrhZrušZrušZrušZrušZruš
2.FZrušTrhTrhTrhZrušZruš
2.HZrušTrhTrhTrhZrušZruš
7.AZrušTrhTrhTrhZrušZruš
7.BZrušTrhTrhTrhZrušZrušZrušZruš
3.FZrušTrhTrhTrhZrušZrušZrušZrušZruš
3.HZrušTrhTrhTrhZrušZruš
8.AAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbs
8.BAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbs
4.FAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbs
4.HAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbs
Nepřítomní učitelé0123456789
Bogdanovič David......--
Čermáková Renata--....
Eliášová Ivana..--
Höbeltová Šárka........
Holešínský Michal....-..
Horáková Eva......
Hrdinková Ivana-....-....----
Hyhlíková Hana......
Koberová Lenka......-
Křišťanová Soňa......
Kudláčková Dana....-
Kycl Pavel..--
Málková Renata-....
Motyčková Iveta......
Nováková Kateřina-....
Pražanová Daniela......
Rubešová Štěpánka----------
Sedláková Martina....-
Střídová Zuzana......
Štěpánek Martin-....-
Vacková Olga-......
Vašíčková Radka......
Vlasáková Alena--..-
Místnosti mimo provoz0123456789
107AbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbs
108AbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbs
PvAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbs
J1AbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbs
J2AbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbs
Změny v rozvrzích učitelů:
Burian Luděk4. hododpadáTv1.B (Chl)
Petr Filip5. hododpadáD6.A
6. hododpadáD6.B
Axmannová Ivana5. hododpadáF25.B (J21)
6. hododpadáFn2.A (J21)
8. hododpadáF26.A (J21)
Bílková Jana2. hododpadáA18.A (J11)
5. hododpadáA14.A (J12)
6. hododpadáA11.A (J11)
Blatná Gabriela4. hododpadáC7.B
5. hododpadáC8.A
6. hododpadáC6.A
Bogdanovič David6. hododpadáBi3.H
Boughen Kevin3. hododpadáA17.B (J11)
4. hododpadáA17.A (J12)
5. hododpadáA13.F (J11)
Břízová Blanka4. hododpadáZv5.B
5. hododpadáOv2.A
6. hododpadáZv8.A
Burianová Zuzana1. hododpadáTv1.H (Dív)
2. hododpadáN26.B (J21)
4. hododpadáN22.F (J22)
6. hododpadáNn2.A (J22)
7. hododpadáN24.B (J22)
8. hododpadáN28.A (J21)
Courtois Guilhaume5. hododpadáF28.B (J22)
6. hododpadáF24.F (J22)
8. hododpadáF28.A (J22)
Čermáková Renata5. hododpadáM7.B
6. hododpadáM4.B
Dlouhá Silvie6. hododpadáN27.B (J21)
7. hododpadáN24.B (J21)
8. hododpadáN26.A (J22)
9. hododpadáN24.H (J21)
Dvořáková Alena7. hododpadáR24.A (J22)
8. hododpadáEv4.A
9. hododpadáR24.H (J22)
Eliášová Ivana1. hododpadáM8.A
Fajfrová Dita4. hododpadáA12.H (J11)
5. hododpadáA12.F (J11)
6. hododpadáA11.A (J12)
Holešínský Jaroslav1. hododpadáTv1.H (Chl)
2. hododpadáTv2.A (Chl)
5. hododpadáTv7.A (Chl)
6. hododpadáTv2.B (Chl)
8. hododpadáTv6.B (Chl)
9. hododpadáTv6.A (Chl)
Holešínský Michal5. hododpadáTv4.H (Chl)
8. hododpadáTv1.A (Chl)
Horáková Eva1. hododpadáFy5.B
5. hododpadáFy1.H
Hyhlíková Hana1. hododpadáBi7.A (S2)
Chlandová Gabriela1. hododpadáFy7.A (S1)
2. hododpadáFy7.A (S1)
3. hododpadáCh6.B (S2)
6. hododpadáFy2.F
8. hododpadáCh3.F (S2)
9. hododpadáCh3.F (S2)
Jelínková Renata3. hododpadáSp4.H (Sp2)+
4. hododpadáSp4.H (Sp2)+
5. hododpadáOv1.A
Koberová Lenka6. hododpadáTv2.B (Dív)
Křišťanová Soňa1. hododpadáM1.A
5. hododpadáFy2.H
Kudláčková Dana1. hododpadáCh7.B
Kvíderová Ivana1. hododpadáN25.A (J22)
3. hododpadáR21.F (J22)
5. hododpadáR25.B (J22)
6. hododpadáR27.B (J22)
Kycl Pavel1. hododpadáM2.F (S2)
Machatý Přemysl3. hododpadáF23.F (J22)
4. hododpadáF23.A (J21)
7. hododpadáF24.A (J21)
8. hododpadáZv1.F
9. hododpadáZv6.B
Málková Renata5. hododpadáCCh3.A (S2)
6. hododpadáCCh3.A (S2)
Matyášová Marie1. hododpadáC8.B
2. hododpadáN26.B (J22)
4. hododpadáN22.F (J21)
5. hododpadáN23.H (J22)
6. hododpadáC7.A
Miletínová Jitka1. hododpadáA14.H (J12)
2. hododpadáA13.B (J11)
4. hododpadáA17.A (J11)
5. hododpadáA14.F (J11)
6. hododpadáD5.B
Motyčková Iveta5. hododpadáA12.F (J12)
7. hododpadáA18.B (J12)
8. hododpadáBi3.A
Nagy Luděk1. hododpadáA13.H (J11)
3. hododpadáA16.A (J12)
4. hododpadáA11.H (J11)
5. hododpadáA14.A (J11)
6. hododpadáC1.F
Nováková Kateřina6. hododpadáN24.F (J21)
Pačovská Ludmila1. hododpadáTv1.F (Dív)
2. hododpadáTv8.B (Dív)
3. hododpadáTv2.H (Dív)
5. hododpadáTv7.A (Dív)
6. hododpadáTv3.F (Dív)
8. hododpadáTv1.A (Dív)
Pražanová Daniela6. hododpadáM4.H
8. hododpadáBi7.B (S2)
9. hododpadáBi7.B (S2)
Ragoubi Michaela1. hododpadáA13.H (J12)
2. hododpadáA13.B (J12)
3. hododpadáAk8.A (Ak2)+
4. hododpadáAk8.A (Ak2)+
5. hododpadáA13.F (J12)
Sedláková Linda1. hododpadáA11.B (J11)
2. hododpadáA15.B (J11)
3. hododpadáA17.B (J12)
4. hododpadáA12.B (J11)
7. hododpadáA18.B (J11)
Sedláková Martina1. hododpadáA14.H (J11)
Seinerová Vlasta1. hododpadáZv3.F
3. hododpadáDs4.H (Ds2)+
4. hododpadáDs4.H (Ds2)+
5. hododpadáD1.F
6. hododpadáD1.H
Soudková Kristýna1. hododpadáM3.A
2. hododpadáM1.B
4. hododpadáFy1.A
Střídová Nela1. hododpadáN25.A (J21)
3. hododpadáN21.F (J21)
4. hododpadáN23.A (J22)
5. hododpadáN23.H (J21)
Střídová Zuzana1. hododpadáBi4.B
5. hododpadáTv4.H (Dív)
Svoboda Josef1. hododpadáZ4.F
2. hododpadáZ4.H
3. hododpadáZ1.H
Šimková Hana2. hododpadáA14.B (J11)
3. hododpadáA12.A (J11)
4. hododpadáA12.H (J12)
5. hododpadáA14.F (J12)
Štěpánek Martin5. hododpadáD5.A
8. hododpadáC4.H
9. hododpadáD8.B
Tučková Marcela1. hododpadáM4.A
3. hododpadáFy3.H
4. hododpadáIv4.A (S2)
Ulbrichová Kateřina1. hododpadáA11.B (J12)
2. hododpadáA15.B (J12)
4. hododpadáA12.B (J12)
Vacková Olga5. hododpadáEv3.B
6. hododpadáEv3.B
Vašíčková Radka6. hododpadáZ2.H
8. hododpadáTv6.B (Dív)
9. hododpadáTv6.A (Dív)
Vícha Vladimír1. hododpadáFy6.A
2. hododpadáM1.H
3. hododpadáFy6.B (S1)
4. hododpadáFy6.B (S1)
8. hododpadáFy4.B
Vlasáková Alena5. hododpadáN28.B (J21)
6. hododpadáOv1.B
Vojtěch Ondřej3. hododpadáC5.A (S2)
4. hododpadáC5.A (S1)
5. hododpadáC1.B
Volejník Milan4. hododpadáIv4.A (S1)
5. hododpadáCCh3.A (S1)
6. hododpadáCCh3.A (S1)
8. hododpadáCh5.A
Vomlelová Alena1. hododpadáC2.F (S1)
2. hododpadáC2.F (S2)
4. hododpadáD3.H
5. hododpadáC2.B
Žák Daniel1. hododpadáTv1.F (Chl)
3. hododpadáTv2.F (Tvch)+
6. hododpadáTv3.F (Chl)
7. hododpadáZ5.A
8. hododpadáZ8.B
9. hododpadáZ8.A
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1.-4. hod Třídnická hodina
5.-8. hod Hodina zrušena
1.B1.-4. hod Třídnická hodina
5.-6. hod Hodina zrušena
2.A1.-4. hod Třídnická hodina
5.-6. hod Hodina zrušena
2.B1.-4. hod Třídnická hodina
5.-6. hod Hodina zrušena
3.A1.-4. hod Třídnická hodina
5.-8. hod Hodina zrušena
3.B1.-4. hod Třídnická hodina
5.-6. hod Hodina zrušena
4.A2.-5. hod Třídnická hodina
1., 7.-8. hod Hodina zrušena
4.B2.-4. hod Třídnická hodina
1., 6.-8. hod Hodina zrušena
5.A2.-4. hod Třídnická hodina
1., 5.-8. hod Hodina zrušena
5.B2.-4. hod Třídnická hodina
1., 5.-6. hod Hodina zrušena
1.F2.-4. hod Třídnická hodina
1., 5.-8. hod Hodina zrušena
1.H2.-4. hod Třídnická hodina
1., 5.-6. hod Hodina zrušena
6.A2.-4. hod Třídnická hodina
1., 5.-9. hod Hodina zrušena
6.B1., 5.-9. hod Hodina zrušena
2.-4. hod Třídnická hodina
2.F2.-4. hod Třídnická hodina
1., 5.-6. hod Hodina zrušena
2.H2.-4. hod Třídnická hodina
1., 5.-6. hod Hodina zrušena
7.A2.-4. hod Třídnická hodina
1., 5.-6. hod Hodina zrušena
7.B2.-4. hod Třídnická hodina
1., 5.-6., 8.-9. hod Hodina zrušena
3.F2.-4. hod Třídnická hodina
1., 5.-9. hod Hodina zrušena
3.H1., 5.-6. hod Hodina zrušena
2.-4. hod Třídnická hodina
8.A0.-9. hod Obecná absence třídy
8.B0.-9. hod Obecná absence třídy
4.F0.-9. hod Obecná absence třídy
4.H0.-9. hod Obecná absence třídy
Pedagogický dohled u třídy:
1.A, 1.-4.hod - Holešínský Michal
1.B, 1.-4.hod - Vlasáková Alena
2.A, 1.-4.hod - Höbeltová Šárka
2.B, 1.-4.hod - Koberová Lenka
3.A, 1.-4.hod - Štěpánek Martin
3.B, 1.-4.hod - Vacková Olga
4.A, 2.-5.hod - Bogdanovič David
4.B, 2.-4.hod - Čermáková Renata
5.A, 2.-4.hod - Střídová Zuzana
5.B, 2.-4.hod - Málková Renata
1.F, 2.-4.hod - Horáková Eva
1.H, 2.-4.hod - Sedláková Martina
6.A, 2.-4.hod - Vašíčková Radka
6.B, 2.-4.hod - Motyčková Iveta
2.F, 2.-4.hod - Kycl Pavel
2.H, 2.-4.hod - Eliášová Ivana
7.A, 2.-4.hod - Hyhlíková Hana
7.B, 2.-4.hod - Kudláčková Dana
3.F, 2.-4.hod - Pražanová Daniela
3.H, 2.-4.hod - Křišťanová Soňa