Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Čtvrtek 17.10.2019

3. A 3. a 4. hodina akce "Branný den" Východočeské muzeum Pardubice 2. FH 1. a 2. hodina "Rok zázraku 1989" Krajská knihovna Pardubice 6. AB 3. a 4. hodina "Rok zázraku 1989" Krajská knihovna Pardubice

Nepřítomné třídy0123456789
3.AAkcAkc
6.AAkcAkc
6.BAkcAkc
2.FAkcAkc
2.HAkcAkc
Nepřítomní učitelé0123456789
Bogdanovič David....
Courtois Guilhaume--BlaGStřN---BurZVašI-
Fajfrová Dita..MotI
Pačovská Ludmila-..-StřZ..KobL--Bur-
Seinerová VlastaBlaG-
Tučková Marcela-..
Volejník Milan..BleL
Vomlelová Alena..Vích
Změny v rozvrzích učitelů:
Burian Luděk8. hodsupl. (PačL)Tv1.A (Dív)
Blatná Gabriela2. hodsupl. (Cou)F26.A (J21)(307)
3. hodsupl. (SeiV)D3.F(206)
Blehová Lenka2. hodzměna Iv1.H (S2)(Vt2)
2. hodspojeno (Vol)Iv1.H (S1)(Vt2)
Boughen Kevin3. hododpadáA16.B (J12)
Burianová Zuzana7. hodzměna N25.B (J22)(106)
7. hodspojeno (Cou)N25.B (J21)(106)
Eliášová Ivana3. hododpadáFy6.A (S1)
4. hododpadáFy6.A (S1)
Fajfrová Dita3. hododpadáA16.B (J11)
Holešínský Michal4. hododpadáTv3.A (Chl)
5. hodvýměna <<Z1.A(405)z 16.10. 2. hod
Koberová Lenka1. hododpadáZ2.H
5. hodsupl. (PačL)Tv3.F (Dív)(T1)
Kudláčková Dana5. hodvýměna >>Bi1.Ana 16.10. 2. hod
Kvíderová Ivana1. hodzměna R23.F (J22)+(Vt1)
2. hodzměna R26.A (J22)(Vt1)
Motyčková Iveta2. hodspojeno (FajD)A14.F (J11)(208)
Sedláková Linda1. hododpadáA12.F (J12)
Seinerová Vlasta2. hododpadáD2.F
Soudková Kristýna8. hodvýměna <<Fy3.F (S1)(Fr)z 24.10. 8. hod
9. hodvýměna <<Fy3.F (S1)(Fr)z 24.10. 9. hod
Střídová Nela3. hodspojeno (Cou)N25.A (J21)(406)
Střídová Zuzana3. hodsupl. (PačL)Tv1.B (Dív)(T1)
Vašková Ilona8. hodspojeno (Cou)S24.H (J21)(107)
Vícha Vladimír4. hodsupl. (VomA)Fy1.F(Fr)
Změny v rozvrzích tříd:
1.A5. hodZ(405)výměna <<Holešínský Michalz 16.10. 2. hod
8. hodTvDívsuplujeBurian Luděk(PačL)
1.B3. hodTvDív(T1)suplujeStřídová Zuzana(PačL)
3.A3.-4. hod Akce školy
4.A1. hodIvS1odpadá(Vol)
5.A3. hodN2J21(406)spojíStřídová Nela(Cou)
5.B7. hodN2J22(106)změnaBurianová Zuzana
7. hodN2J21(106)spojíBurianová Zuzana(Cou)
1.F1. hodTvDívodpadá(PačL)
4. hodFy(Fr)suplujeVícha Vladimír(VomA)
1.H2. hodIvS2(Vt2)změnaBlehová Lenka
2. hodIvS1(Vt2)spojíBlehová Lenka(Vol)
6.A2. hodF2J21(307)suplujeBlatná Gabriela(Cou)
2. hodR2J22(Vt1)změnaKvíderová Ivana
3.-4. hod Akce školy
6.B3.-4. hod Akce školy
2.F1.-2. hod Akce školy
2.H1.-2. hod Akce školy
3.F1. hodR2J22(Vt1)změnaKvíderová Ivana
3. hodD(206)suplujeBlatná Gabriela(SeiV)
5. hodTvDív(T1)suplujeKoberová Lenka(PačL)
8. hodFyS1(Fr)výměna <<Soudková Kristýnaz 24.10. 8. hod
8. hodFyS2výměna >>na 24.10. 8. hod
9. hodFyS1(Fr)výměna <<Soudková Kristýnaz 24.10. 9. hod
9. hodFyS2výměna >>na 24.10. 9. hod
4.F2. hodA1J11(208)spojíMotyčková Iveta(FajD)
4.H8. hodS2J21(107)spojíVašková Ilona(Cou)
Pedagogický dohled u třídy:
3.A, 3.-4.hod - Vomlelová Alena
6.A, 3.-4.hod - Bogdanovič David
6.B, 3.-4.hod - Seinerová Vlasta
2.F, 1.-2.hod - Fajfrová Dita
2.H, 1.-2.hod - Tučková Marcela

3. A 3. a 4. hodina akce "Branný den" Východočeské muzeum Pardubice 2. FH 1. a 2. hodina "Rok zázraku 1989" Krajská knihovna Pardubice 6. AB 3. a 4. hodina "Rok zázraku 1989" Krajská knihovna Pardubice