Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 23.4.2019
Nepřítomné třídy0123456789
2.FAkcAkcAkcAkcAkcAkcAkcAkcAkcAkc
Nepřítomní učitelé0123456789
Eliášová Ivana-
Fajfrová Dita--PleRMotIPet--MilJ-..
Horáková Eva-..-VojVoj-BleL---
Kvíderová Ivana-HöbŠAxmI..DloS-----
Miletínová Jitka----
Seinerová Vlasta-..ČerR-..-----
Soudková KristýnaKycKyc
Střídová Nela-HöbŠ-..MatM--Mac--
Střídová Zuzana--MotIBog-PačLVích---
Změny v rozvrzích učitelů:
Petr Filip4. hodsupl. (FajD)D1.A(405)
Axmannová Ivana2. hodzměna F26.B (J21)(307)
2. hodspojeno (KvíI)F26.B (J22)(307)
Blehová Lenka2. hododpadáIv2.F (S2)
6. hodsupl. (HorE)M1.A(405)
Bogdanovič David1. hodnavíc Ch3.F (S2)(Cl)
2. hodvýměna <<Ch3.F (S2)(Cl)z 30.4. 2. hod
3. hodsupl. (StřZ)Bi1.B(Cp)
5. hodvýměna <<Ch5.B (S2)(Cl)z 30.4. 5. hod
Čermáková Renata2. hodsupl. (SeiV)M5.B(MM1)
Dlouhá Silvie4. hodspojeno (KvíI)N28.B (J22)(109)
Dvořáková Alena5. hododpadáEv2.F (Ev)+
6. hododpadáEv2.F (Ev)+
Höbeltová Šárka1. hodspojeno (StřN)N26.A (J21)(308)
1. hodsupl. (KvíI)N26.A (J22)(308)
Hrdinková Ivana5. hododpadáEh2.F (Eh)+
6. hododpadáEh2.F (Eh)+
Kudláčková Dana1. hodnavíc Bi3.F (S1)(Bl)
2. hodvýměna <<Bi3.F (S1)(Bl)z 30.4. 2. hod
Kycl Pavel4. hodsupl. (SouK)M4.A(207)
5. hodsupl. (SouK)Fy2.A(Fr)
Machatý Přemysl7. hodzměna F24.A (J21)(304)
7. hodspojeno (StřN)F24.A (J22)(304)
Matyášová Marie4. hodspojeno (StřN)N24.H (J21)(107)
4. hodzměna N24.H (J22)(107)
Miletínová Jitka7. hodsupl. (FajD)A13.H (J11)(J1)
Motyčková Iveta2. hodsupl. (StřZ)Bi6.A(Bp)
3. hodsupl. (FajD)A11.F (J11)(409)
Pačovská Ludmila5. hodsupl. (StřZ)Tv2.B (Dív)(T1)
Plecháčková Renáta2. hodsupl. (FajD)A13.A (J11)(MM2)
Rak Josef2. hododpadáIv2.F (S1)
Vícha Vladimír5. hodvýměna <<Fy5.B (S1)(Fl)z 30.4. 5. hod
6. hodzměna Fy5.B (S2)(Fr)
6. hodspojeno (StřZ)Fy5.B (S1)(Fr)
Vojtěch Ondřej3. hodspojeno (HorE)C6.A (S2)(205)
4. hodspojeno (HorE)C6.A (S1)(412)
Herudková Jana1. hodSuplovací pohotovost
Změny v rozvrzích tříd:
1.A4. hodD(405)suplujePetr Filip(FajD)
6. hodM(405)suplujeBlehová Lenka(HorE)
1.B3. hodBi(Cp)suplujeBogdanovič David(StřZ)
2.A5. hodFy(Fr)suplujeKycl Pavel(SouK)
2.B5. hodTvDív(T1)suplujePačovská Ludmila(StřZ)
3.A2. hodA1J11(MM2)suplujePlecháčková Renáta(FajD)
4.A4. hodM(207)suplujeKycl Pavel(SouK)
7. hodF2J21(304)změnaMachatý Přemysl
7. hodF2J22(304)spojíMachatý Přemysl(StřN)
5.B2. hodM(MM1)suplujeČermáková Renata(SeiV)
5. hodFyS1(Fl)výměna <<Vícha Vladimírz 30.4. 5. hod
5. hodChS2(Cl)výměna <<Bogdanovič Davidz 30.4. 5. hod
6. hodFyS2(Fr)změnaVícha Vladimír
6. hodFyS1(Fr)spojíVícha Vladimír(StřZ)
1.F3. hodA1J11(409)suplujeMotyčková Iveta(FajD)
6.A1. hodN2J21(308)spojíHöbeltová Šárka(StřN)
1. hodN2J22(308)suplujeHöbeltová Šárka(KvíI)
2. hodBi(Bp)suplujeMotyčková Iveta(StřZ)
3. hodCS2(205)spojíVojtěch Ondřej(HorE)
4. hodCS1(412)spojíVojtěch Ondřej(HorE)
6.B2. hodF2J21(307)změnaAxmannová Ivana
2. hodF2J22(307)spojíAxmannová Ivana(KvíI)
2.F0.-9. hod Akce školy
2.H1. hodDodpadá(SeiV)
3.F1. hodBiS1(Bl)navícKudláčková Dana
1. hodChS2(Cl)navícBogdanovič David
2. hodBiS1(Bl)výměna <<Kudláčková Danaz 30.4. 2. hod
2. hodChS2(Cl)výměna <<Bogdanovič Davidz 30.4. 2. hod
9. hodA1J11odpadá(FajD)
3.H7. hodA1J11(J1)suplujeMiletínová Jitka(FajD)
8.B4. hodN2J22(109)spojíDlouhá Silvie(KvíI)
4.H4. hodN2J21(107)spojíMatyášová Marie(StřN)
4. hodN2J22(107)změnaMatyášová Marie
Pedagogický dohled u třídy:
2.F, 0.-9.hod - Horáková Eva, Seinerová Vlasta

2. F - exkurze Kutná Hora