Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 18.12.2018
Nepřítomné třídy0123456789
1.AAkcAkc
1.BAkcAkc
2.AAkcAkc
2.BAkcAkc
3.FAkc
3.HAkcAkc
Nepřítomní učitelé0123456789
Axmannová Ivana..SedLStřZPleR
Břízová BlankaVlaA
Burianová ZuzanaDloS
Dlouhá Silvie-
Eliášová Ivana----
Fajfrová DitaSedL..
Holešínský Michal-BurZ
Kmoníčková Zuzana---SouK-FajDMatM---
Křišťanová Soňa..
Kudláčková DanaBogBog
Machatý Přemysl..
Matyášová MarieDloS
Motyčková Iveta..
Sedláková Martina---
Střídová NelaMatM
Tučková Marcela-SouKČerRBleLKycVol----
Místnosti mimo provoz0123456789
206AbsAbsAbsAbs
207AbsAbsAbsAbsAbs
208AbsAbsAbsAbs
MM1AbsAbsAbsAbsAbs
Změny v rozvrzích učitelů:
Blatná Gabriela5. hododpadáD1.B
Blehová Lenka3. hodsupl. (TučM)M1.H (S2)(407)
Bogdanovič David1. hodzměna Ch3.F (S1)(Cr)
1. hodspojeno (KudD)Ch3.F (S2)(Cr)
2. hodzměna Ch3.F (S1)(406)
2. hodspojeno (KudD)Ch3.F (S2)(406)
5. hodnavíc Ch5.B (S2)(Cl)
Burianová Zuzana8. hodsupl. (Hol)Tv1.A (Chl)
Čermáková Renata2. hodsupl. (TučM)M8.A(203)
Dlouhá Silvie1. hodzměna N27.A (J22)(406)
2. hodspojeno (MatM)N21.H (J21)(204)
3. hodspojeno (BurZ)N25.B (J22)(107)
Fajfrová Dita4. hododpadáD1.A
5. hodsupl. (KmoZ)Eh2.H (Eh)+(Pv)
GarcíaRojas Claudia9. hododpadáS23.H (J22)
Höbeltová Šárka3. hodzměna A14.A (J11)(304)
4. hodzměna A12.H (J12)(306)
5. hodzměna A17.A (J11)(J3)
Holešínský Michal4. hodzměna Z2.A(MM2)
5. hodzměna Z4.B(404)
Jelínková Renata3. hodzměna Sp7.B (Sp1)+(Fp)
4. hodzměna Sp7.B (Sp1)+(Fp)
Kycl Pavel4. hodsupl. (TučM)M1.H (S1)(408)
Matyášová Marie4. hodspojeno (StřN)N24.H (J21)(107)
4. hodzměna N24.H (J22)(107)
6. hodsupl. (KmoZ)Eh2.H (Eh)+(Pv)
Motyčková Iveta5. hododpadáA11.A (J11)
Plecháčková Renáta3. hodzměna A14.A (J12)(306)
4. hodsupl. (AxmI)F23.A (J21)(204)
5. hododpadáA11.A (J12)
Sedláková Linda2. hodsupl. (AxmI)F26.B (J21)(Vt1)
7. hodsupl. (FajD)A13.H (J11)(J1)
Sedláková Martina4. hododpadáA11.B (J12)
Seinerová Vlasta2. hodzměna D5.B(304)
Soudková Kristýna1. hodsupl. (TučM)M1.B(404)
3. hodsupl. (KmoZ)Eh1.B(Pv)
4. hodzměna M4.A(404)
Střídová Zuzana3. hodsupl. (AxmI)F28.A (J21)(MM2)
6. hodnavíc Bi5.B (S2)(Bl)
Svoboda Josef2. hodzměna Z2.H(106)
3. hodzměna Z4.F(303)
Štěpánek Martin1. hodzměna D3.H(305)
Vacková Olga3. hododpadáC2.A
Vašíčková Radka3. hododpadáZ2.B
Vašková Ilona0. hodnavíc S21.F (J21)(304)
Vícha Vladimír5. hodnavíc Fy5.B (S1)(Fl)
6. hodnavíc Fy5.B (S1)(Fl)
Vlasáková Alena2. hodsupl. (BříB)Ov1.B(404)
Vojtěch Ondřej2. hododpadáC2.B
Volejník Milan5. hodsupl. (TučM)Iv1.H (S2)(Vt2)
Vomlelová Alena2. hododpadáD2.A
5. hodzměna D8.A(405)
Změny v rozvrzích tříd:
1.A8. hodTvChlsuplujeBurianová Zuzana(Hol)
4.-5. hod Akce školy
1.B1. hodM(404)suplujeSoudková Kristýna(TučM)
2. hodOv(404)suplujeVlasáková Alena(BříB)
3. hodEh(Pv)suplujeSoudková Kristýna(KmoZ)
4.-5. hod Akce školy
2.A4. hodZ(MM2)změnaHolešínský Michal
2.-3. hod Akce školy
2.B2.-3. hod Akce školy
3.A4. hodF2J21(204)suplujePlecháčková Renáta(AxmI)
4.A3. hodA1J11(304)změnaHöbeltová Šárka
3. hodA1J12(306)změnaPlecháčková Renáta
4. hodM(404)změnaSoudková Kristýna
4.B5. hodZ(404)změnaHolešínský Michal
5.B2. hodD(304)změnaSeinerová Vlasta
3. hodN2J22(107)spojíDlouhá Silvie(BurZ)
5. hodFyS1(Fl)navícVícha Vladimír
5. hodChS2(Cl)navícBogdanovič David
6. hodBiS2(Bl)navícStřídová Zuzana
6. hodFyS1(Fl)navícVícha Vladimír
1.F0. hodS2J21(304)navícVašková Ilona
1.H2. hodN2J21(204)spojíDlouhá Silvie(MatM)
3. hodMS2(407)suplujeBlehová Lenka(TučM)
4. hodMS1(408)suplujeKycl Pavel(TučM)
5. hodIvS2(Vt2)suplujeVolejník Milan(TučM)
6.B2. hodF2J21(Vt1)suplujeSedláková Linda(AxmI)
2.F5. hodEhEh(Pv)suplujeFajfrová Dita(KmoZ)
6. hodEhEh(Pv)suplujeMatyášová Marie(KmoZ)
2.H2. hodZ(106)změnaSvoboda Josef
4. hodA1J12(306)změnaHöbeltová Šárka
5. hodEhEh(Pv)suplujeFajfrová Dita(KmoZ)
6. hodEhEh(Pv)suplujeMatyášová Marie(KmoZ)
7.A1. hodN2J22(406)změnaDlouhá Silvie
1. hodF2J21odpadá(AxmI)
3. hodSpSp1(Fp)změnaJelínková Renata
4. hodSpSp1(Fp)změnaJelínková Renata
5. hodA1J11(J3)změnaHöbeltová Šárka
7.B3. hodSpSp1(Fp)změnaJelínková Renata
4. hodSpSp1(Fp)změnaJelínková Renata
3.F1. hodChS1(Cr)změnaBogdanovič David
1. hodChS2(Cr)spojíBogdanovič David(KudD)
2. hodChS1(406)změnaBogdanovič David
2. hodChS2(406)spojíBogdanovič David(KudD)
9. hod Akce školy
3.H1. hodD(305)změnaŠtěpánek Martin
3. hodSpSp1(Fp)změnaJelínková Renata
4. hodSpSp1(Fp)změnaJelínková Renata
7. hodA1J11(J1)suplujeSedláková Linda(FajD)
8.-9. hod Akce školy
8.A2. hodM(203)suplujeČermáková Renata(TučM)
3. hodF2J21(MM2)suplujeStřídová Zuzana(AxmI)
5. hodD(405)změnaVomlelová Alena
4.F3. hodZ(303)změnaSvoboda Josef
4.H4. hodN2J21(107)spojíMatyášová Marie(StřN)
4. hodN2J22(107)změnaMatyášová Marie
Pedagogický dohled u třídy:
1.A, 4.hod - Střídová Nela
1.A, 5.hod - Dlouhá Silvie
1.B, 4.hod - Střídová Nela
1.B, 5.hod - Dlouhá Silvie
2.A, 2.hod - Matyášová Marie
2.A, 3.hod - Burianová Zuzana
2.B, 2.hod - Matyášová Marie
2.B, 3.hod - Burianová Zuzana
3.F, 9.hod - Fajfrová Dita, Motyčková Iveta
3.H, 9.hod - Machatý Přemysl
3.H, 8.hod - Křišťanová Soňa